przewozy do chłodni

Śmierć zawsze przychodzi nieoczekiwanie i o chwilę za szybko. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najbliższa osoba może odejść w każdej chwili. Właśnie dlatego pozostajemy do dyspozycji pogrążonych w żałobie rodzin przez całą dobę. Pełnimy całodobowy dyżur i jesteśmy gotowi do zorganizowania eksportacji ciała do chłodni 24/7.

Nasze karawany spełniają wszelkie normy sanitarne, bezpieczeństwa oraz są w pełni przystosowane do przewozu Zmarłych. Wiemy, jak ważne jest godne pożegnanie człowieka. Właśnie dlatego przykładamy bardzo dużą wagę do zachowania poszanowania Zmarłego, jak i Jego rodziny w tym bardzo kruchym momencie.

Własna chłodnia

Dom Pogrzebowy Kraszewski ma bogate zaplecze pogrzebowe, w którego skład wchodzi własna chłodnia. To duże ułatwienie zarówno dla nas, jak i naszych klientów. Własne pomieszczenie chłodnicze ściąga z nas ciężar konieczności korzystania z chłodni szpitalnych lub firm pośrednich. Tym samym rodziny dokładnie wiedzą, gdzie ich bliski oczekuje na swoją ostatnią drogę.

Nasi pracownicy dostępni są przez całą dobę pod numerem telefonu 501 634 440 gotowi do przeprowadzenia eksportacji ciała z mieszkań, domów opieki, szpitali i hospicjów.