kremacje Pułtusk

Pogrzeby urnowe stają się coraz częściej wybieraną formą pochówku. Szacuje się, że 30% wszystkich pogrzebów w Polsce stanowią pogrzeby kremacyjne. Wynika to z rosnącej świadomości Polaków, czynników finansowych oraz środowiskowych. Nie można również pominąć malejącej liczby dostępnych grobów ziemnych na cmentarzach. W takiej sytuacji Rodziny często decydują się na pogrzeb urnowy, aby mieć możliwość pochowania ukochanej osoby na cmentarzu w rodzinnym mieście. Urnę z prochami można złożyć bowiem w istniejącym grobie ziemnym lub w niszy kolumbarium.

Ceremonia pogrzebowa, która została poprzedzona kremacją zwłok, nie różni się bardzo od tej tradycyjnej. Każda ceremonia przeprowadzana jest w sposób godny, z dbałością o oprawę pogrzebu i obsługę ostatniego pożegnania.

Pogrzeby z kremacją

W Zakładzie Pogrzebowym Kraszewski podejmujemy się organizacji pogrzebów kremacyjnych, które mogą odbyć się w obrządku świeckim lub wyznaniowym. Kremacja w mieście Pułtusk odbywa się zawsze z poszanowaniem ciała Zmarłego, a pracownicy naszego zakładu pogrzebowego czynią wszystko, aby ceremonia ostatniego pożegnania odbyła się nie tylko sprawnie, ale także godnie i w sposób podniosły. W biurze naszego zakładu pogrzebowego przy ulicy Tadeusza Kościuszki w Pułtusku oferujemy szeroki wybór urn i trumien kremacyjnych. Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji i pomogą wybrać najodpowiedniejsze akcesoria pogrzebowe, które nadadzą całej uroczystości niepowtarzalnego charakteru.