URNYDom-pogrzebowy-kraszewski-Pułtusk

Kremacje

Pogrzeby urnowe stają się coraz częściej wybieraną formą pochówku. Szacuje się, że 30% wszystkich pogrzebów w Polsce stanowią pogrzeby kremacyjne. Wynika to z rosnącej świadomości Polaków, czynników finansowych oraz środowiskowych. Nie można również pominąć malejącej liczby grobów ziemnych na cmentarzach. W takiej sytuacji Rodziny często decydują się na pogrzeb urnowy, aby mieć możliwość pochowania ukochanej osoby na cmentarzu w rodzinnym mieście. Urnę z prochami można złożyć w niszy kolumbarium lub w istniejącym grobie ziemnym.

Ceremonia pogrzebowa, która została poprzedzona kremacją zwłok, nie różni się tak bardzo od tej tradycyjnej. Każda ceremonia przeprowadzona jest w sposób godny z dbałością o oprawę pogrzebu i obsługę ostatniego pożegnania.

Pogrzeby z kremacją

W naszym zakładzie pogrzebowym Kraszewski oferujemy organizację pogrzebów kremacyjnych, które mogą odbyć się w obrządku świeckim lub wyznaniowym. Kremacja w mieście Pułtusk odbywa się zawsze z poszanowaniem ciała Zmarłego, a pracownicy naszego zakładu pogrzebowego organizują godne ceremonie ostatniego pożegnania. Ponadto w biurze naszego zakładu pogrzebowego przy ulicy Tadeusza Kościuszki oferujemy szeroki wybór urn i trumien kremacyjnych. Nasi pracownicy pozostają do pomocy i pomogą wybrać najodpowiedniejsze akcesoria pogrzebowe, które nadadzą całej uroczystości odpowiedniej podniosłości.