dom pogrzebowy Kraszewski (4)

W Zakładzie Pogrzebowym Kraszewski wiemy, z jakim bólem wiąże się utrata bliskiej osoby. Aby odciążyć rodziny w żałobie z konieczności kontaktowania się z lekarzem rodzinnym lub Nocną i Świąteczną Opieką Lekarską, współpracujemy z koronerem, który upoważniony jest do stwierdzenia zgonu oraz do wystawienia karty zgonu. Dodatkowo w trosce o osoby z niepełnosprawnością lub ograniczonymi możliwościami komunikacyjnymi świadczymy usługi mobilnego biura. Pracownik Zakładu Pogrzebowego Kraszewski zjawi się w wyznaczonym miejscu w Pułtusku oraz okolicach. Troszczymy się o każdy szczegół ceremonii pogrzebowej i nie pozostawiamy naszych Klientów samych. Oferujemy transport uczestników pogrzebu z kościoła lub kaplicy na cmentarz.

Wszyscy pracownicy naszej firmy zdają sobie sprawę, jak trudne są chwile pożegnań, dlatego Dom Pogrzebowy Kraszewski bierze na siebie całość spraw związanych z organizacją uroczystości pogrzebowych i związanymi z tym formalnościami.

Nasza oferta usług

Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe na wszystkich cmentarzach w Pułtusku i okolicach, aby w tym dniu wszystko mogło odbyć się z godnością i szacunkiem. Obsługujemy również cmentarz parafialny w Zatorach i Szwelicach. Wykazujemy się zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejsze detale ceremonii od momentu odbioru ciała z miejsca zgonu, przez załatwienie formalności i wypłatę zasiłku pogrzebowego po realizację samej uroczystości pogrzebowej.

Zakład Pogrzebowy Kraszewski przykłada dużą wagę do obsługi ceremonii ostatniego pożegnania, pragnąć zapewnić każdej uroczystości odpowiednią podniosłość i godny charakter. Organizujemy pogrzeby we wszystkich wyznaniach oraz świeckie i dysponujemy odpowiednimi akcesoriami pogrzebowymi dla tych ceremonii. W każdej ceremonii wykorzystujemy nowoczesne narzędzia oraz eleganckie karawany, aby także w ten sposób wyrazić nasz szacunek do zmarłego.

Z pracownikiem Domu Pogrzebowego Kraszewski w Pułtusku można kontaktować się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu pod numerami telefonów 501 634 440 oraz 23 692 20 00.