Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
13 wpisów.
Beata Toporowska napisał/a 9 lutego 2024
Profesjonalizm i wysoki poziom usług. Kompleksowa obsługa. Jestem wdzięczna za takie podejście w tak trudnym dla mnie czasie po śmierci mamy. W bardzo taktowny i miły sposób podchodzą do trudnego tematu jakim jest Śmierć. Dziękuję
Anna Rogalska napisał/a 27 stycznia 2024
Serdeczne podziękowanie i wyrazy głębokiego szacunku dla Właścicieli Domu Pogrzebowego „Kraszewski” za zorganizowanie godnej uroczystości pogrzebowej Naszej Mamy, Babci i Prababci +Haliny Dana. Profesjonalni i w pełni kompetentni Państwo pomagali nam z wielką empatią i wrażliwością na każdym etapie uroczystości. Chcemy wyrazić także uznanie dla Pracowników DP „Kraszewski” za ich takt, poszanowanie naszych uczuć i godną postawę podczas ostatniego pożegnania oraz samego pogrzebu. Wyrażamy podziękowanie i uznanie dla Skrzypka który zapewnił piękną oprawę muzyczną na ceremonii i cmentarzu.. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. DP „Kraszewski’’ jest firmą godną szczególnego polecenia.
Ewelina Kowalczyk napisał/a 10 listopada 2023
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za profesjonalną i godną usługę, jaką świadczyliście podczas organizacji pogrzebu naszego dziadka. Jesteśmy głęboko wdzięczni za sprawny transport oraz za troskliwe podejście do wszystkich szczegółów związanych z ceremonią pożegnania.
Janusz z rodziną napisał/a 29 września 2023
Dom pogrzebowy Kraszewski przygotował dla naszej rodziny piękny pogrzeb, otoczył nas radą i ciepłym słowem. Z tego miejsca w imieniu swoim własnym jak i rodzin Czarneckich, Majewskich i Słoma składamy wyrazy uznania i serdecznego podziękowania za okazaną pomoc i trud włożony w przygotowanie tej wzruszającej ceremonii pogrzebowej.
Marta Konopka napisał/a 10 sierpnia 2023
Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować całemu zespołowi za Waszą troskę, życzliwość i profesjonalizm. Dzięki Wam, mogliśmy zająć się naszą żałobą, wiedząc, że wszystkie aspekty ceremonii są w rękach zaufanych specjalistów.
Piotr L. napisał/a 14 maja 2023
Dobrze i profesjonalnie zorganizowany pogrzeb. Usługa wykonana na wysokim poziomie. Zakład pogrzebowy godny polecenia.
Grażyna M napisał/a 16 stycznia 2023
Chce serdecznie podziękować zakładowi Kraszewski za piękną ceremonię pogrzebowa mojego taty. Wasz profesjonalizm dbałość o szczegóły, serdeczność i takt spełnił oczekiwania mojej rodziny. Będe polecała wasz zakład.
Renata Szoplik napisał/a 13 grudnia 2022
Dziękuję wraz z rodziną za towarzyszenie nam w tych trudnych chwilach pożegnania z kochaną osobą. Bardzo pomogli nam Państwo w sprawach organizacyjnych. Ceremonia pogrzebowa spełniła nasze oczekiwania ponad miarę. Atmosfera przed uroczystością, w jej toku i po, zapewniła nam psychiczny komfort, który był potrzebny w tych momentach. Właściciele i pracownicy firmy są bardzo profesjonalni, taktowni, pomocni, potrafią zindywidualizować swoje działania i dopasować je do wymagań rodziny zmarłego. Gwarantują godną oprawę pożegnalną w ostatniej drodze osoby, która odeszła. Polecam korzystanie z usług Państwa firmy.
Oliwia L napisał/a 18 listopada 2022
Bardzo dziękujemy z rodziną za wsparcie w tak trudnym dla nas momencie
Ania G. napisał/a 24 czerwca 2022
Dziękuję firmie Kraszewski za wzorowo przeprowadzona ceremonie, cała rodzina była wzruszona, kwiaty były bardzo ładne. Polecam
Stanisława Sumara napisał/a 11 maja 2022
Z zakładem Kraszewskim organizowałam pogrzeb mojego męża Adama. Chciałabym w tym miejscu ogromnie podziękować pracownikom firmy za realizację uroczystości pogrzebowych, pomoc w formalnościach oraz ogromne zaangażowanie. Cały pogrzeb przebiegł w bardzo godnej atmosferze, takie pożegnania dla najważniejszej osoby w życiu sobie życzyłam.
Orczyk Adrianna napisał/a 2 kwietnia 2022
Organizacja pogrzebu przerosła moja siły. Gdyby nie pracownicy zakładu Kraszewski nie wiedziałabym, jak sobie z tym wszystkim poradzić. Wasze wsparcie i zaangażowanie wiele dla mnie znaczyło. Dziękuję.
Chodkowski Adam napisał/a 29 marca 2022
Profesjonalna pomoc, dobry kontakt z pracownikiem zakładu oraz ogromny takt i szacunek względem klienta. Dziękuję, będę polecać wasz zakład pogrzebowy.