pogrzeby z trumną

Uroczystość pogrzebowa z trumną to pochówek, którego organizacja wymaga odpowiedniego wyboru akcesoriów pogrzebowych, przygotowania Zmarłego do pogrzebu oraz zapewniania odpowiednich prac cmentarnych. Dom Pogrzebowy Kraszewski w Pułtusku to firma, która ma doświadczenie w realizacji pogrzebów z trumną. W biurze zakładu pogrzebowego przy ulicy Tadeusza Kościuszki 78 oferujemy szeroki wybór trumien, odzieży dla Osoby Zmarłej oraz akcesoriów pogrzebowych jak różaniec, książeczka do nabożeństwa lub święte obrazki. 

Pogrzeb tradycyjny to ceremonia, która wiąże się z wieloma przygotowaniami. Dlatego personel firmy Kraszewski w Pułtusku to ludzie z dużym doświadczeniem, którzy pomogą w organizacji takiego pogrzebu. Ponadto na życzenie rodziny możemy zaoferować kondukt żałobny, w którym bliscy symbolicznie odprowadzą Osobę Zmarłą do grobu. W trosce o najmniejsze szczegóły w trakcie uroczystości żałobnej zapewniamy niezbędne akcesoria jak namiot pogrzebowy oraz windę. Te akcesoria wpływają bardzo mocno na podniosły charakter uroczystości żałobnej oraz spokojny przebieg pożegnania.

Trumna pogrzebowa

Trumna to nieodłączny element każdej uroczystości pogrzebowej. W zakładzie pogrzebowym w Pułtusku dysponujemy urnami o pojedynczym lub podwójnym wieku, które wykonane są z drewna sosnowego, dębowego, a nawet olchowego. Każda rodzina ma inne gusta względem tego akcesorium. Niektóre rodziny szukają bardziej klasycznych modeli, inni decydują się na trumnę w stylu amerykańskim o bogatym zdobieniu. W Zakładzie pogrzebowym Kraszewski oferujemy wiele modeli, których wykonanie jest na najwyższym poziomie.