formalności pogrzebowe

Organizacja pogrzebu związana jest z wieloma formalnościami. To sprawia, że osoby, niezwiązane na co dzień z branżą pogrzebową, mogą czuć się zagubione w ilości dokumentów oraz spraw, którymi należy się zająć.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników, personel Zakładu Pogrzebowego Kraszewski pomaga rodzinom przejść przez wszystkie zawiłości logistyczne. Nasz zakład pogrzebowy zatrudnia wykwalifikowany personel, z biegłą znajomością procedur biurokratycznych. To pozwala nam zająć się wszystkimi niezbędnymi sprawami, od uzyskania dokumentów dotyczących transportu i pochówku, po zgłoszenie zgonu we właściwym urzędzie gminy oraz dokumenty wymagane do organizacji pogrzebu tradycyjnego lub kremacji. Jesteśmy do dyspozycji Klienta w każdej sytuacji, oferując profesjonalną, a zarazem dyskretną obsługę.

Formalności i zasiłek pogrzebowy

Przejmujemy na siebie wszelkie formalności urzędowe oraz cmentarne. Załatwiamy formalności MSWiA i WBE, pomagamy w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego oraz dajemy możliwość skorzystania z kredytowania pogrzebów. Robimy wszystko, aby niezależnie od sytuacji materialnej rodzin, każda ceremonia miała podniosły i godny charakter.